Firma Just-And Andrzej Błachowicz

jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących najwyższej jakości produkty przeznaczone do hodowli ptaków.

Czytaj więcej

Nowość w naszej ofercie


Karmy dla kotów Purina Gourmet
z wyselekcjonowanych składników

Czytaj więcej

Gourmet Gold Perle - Mix smaków 16 x 85 g - 2 - karma dla kota

ID produktu: 3460
Cena brutto: 40,00  zł
Dostępność:
dostępny
Czas realizacji:
Wysyłka w 24 godziny
Waga produktu:
1.5 kg

Gourmet Gold Perle - Mix smaków 16 x 85 g

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Karma dla kotów od marki Purina przygotowywana jest z wyselekcjonowanych składników, w tym pysznego mięsa lub ryb - w zależności od odmiany. Kawałki są umieszczone w delikatnym sosie, dzięki czemu mało który smakosz może się im oprzeć. Gourmet Perle zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennej diety Twojego kota.

Pakiet zawiera 16 saszetek:

 • 4 x 85 g z wołowiną
  Skład: Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (15%, w tym wołowina 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty uboczne z ryb, składniki mineralne, różne cukry.
 • 4 x 85 g z kurczakiem
  Skład: Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego(17%, w tym kurczak 6%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty uboczne z ryb, składniki mineralne, różne cukry.
 • 4 x 85 g z cielęciną i warzywami
  Skład: Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (14%, w tym cielęcina 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty uboczne z ryb, składniki mineralne, warzywa (0,7% suszonych warzyw, co odpowiada 6,3% ), różne cukry.
 • 4 x 85 g z łososiem
  Skład: Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty uboczne z ryb (łosoś 4%), składniki mineralne, różne cukry.

Analiza: Białko surowe 11.5 %, Tłuszcz surowy 2.5 %, Włókno surowe 0.2 %, Popiół surowy 2.0 %, Wilgotność 82.0 %

Dodatki: Dodatki dietetyczne: Witamina A (600 j.m./kg), witamina D3 (90 j.m./kg), żelazo (68 mg/kg), bezwodny jodan wapnia (0,16 mg/kg), miedź (0,5 mg/kg), mangan (1,3 mg/kg), cynk (12 mg/kg), tauryna (370 mg/kg).


Opakowanie 16 x 85 g

Podobne produkty