Firma Just-And Andrzej Błachowicz

jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących najwyższej jakości produkty przeznaczone do hodowli ptaków.

Czytaj więcej

Nowość w naszej ofercie


Karmy dla kotów Purina Gourmet
z wyselekcjonowanych składników

Czytaj więcej

Zolux Nutrimeal Premium - Kolby dla dużych papug ze słonecznikiem 110 g

ID produktu: 3477
Cena brutto: 8,00  zł
Dostępność:
dostępny
Czas realizacji:
Wysyłka w 24 godziny
Waga produktu:
0.3 kg

Zolux Nutrimeal Premium - Kolby dla dużych papug ze słonecznikiem 110 g


Nowe kolby Zolux Nutrimeal to przysmaki premium przeznaczone dla ptaków egzotycznych.


  • Są w 100% pochodzenia naturalnego, nie zawierają konserwantów, dodatków smakowych, środków aromatyzujących, sztucznych barwników ani cukru. Zostały zbadane i zatwierdzone przez lekarza weterynarii. Ze względu na wysoką zawartość surowców roślinnych, witamin, mikro i makroelementów, stanowią doskonałe uzupełnienie codziennego pożywienia pupila, będąc cennym składnikiem jego zbilansowanej diety.
  • Przysmaki dla ptaków egzotycznych zawierają rozdrobnioną muszlę morską, znaną z korzystnego wpływu na prawidłową pracę ich układu trawiennego.
  • Saszetka, w której umieszczona jest kolba, to produkt ekologiczny, pakowany próżniowo i strunowo. Pozwala to zachować wartości odżywcze pożywienia długo po jego otwarciu, gwarantuje trwałą świeżość i ochronę przed insektami. Saszetka posiada ponadto wkomponowane haczyki pochodzące z recyklingu, które ułatwiają zawieszenie przysmaku w klatce zwierzęcia. Design opakowania jest przejrzysty i czytelny, a informacje o produkcie przedstawione w sposób prosty i dostępny, co ułatwia opiekunowi zwierzęcia wybór odpowiedniego przysmaku.

Skład: ziarna słonecznika 14%, rozdrobniona muszla morska 4%, pszenica, mąka pszenna, proso, owies łuskany, płatki owsa, kokos, kukurydza, gryka, ziarna krokosza, nasiona lnu)


Opakowanie 110 g (2 x 55 g)